22 863 63 46
22 863 63 51
22 863 63 58

Warszawa, ul. Kleszczowa 3A


Ursus, Włochy, Ochota, Wola,

Żoliborz, Bemowo, Raszyn

Oferujemy Państwu usługi z zakresu medycyny pracy:

  • Badanie zdolności do pracy
  • Badanie do celów sanitarno - epidemiologicznych
  • Wydanie i uaktualnienie książeczki do celów sanitarno – epidemiologicznych

a także:

  • Badania dla kierowców
  • Badania dla uczniów szkół ponadpodstawowych oraz studentów

Każdy pracodawca ma obowiązek, zgodnie z ustawą zapewnić pracownikom profilaktyczną opiekę zdrowotną. Proponujemy Państwu podpisanie umowy na wykonywanie usług z zakresu medycyny pracy ( badania wstępne, okresowe, kontrolne). Dzięki podpisaniu umowy zyskujecie Państwo rabaty na konsultacje lekarskie i badania analityczne. Nie ponosicie Państwo żadnych kosztów stałych (abonamentowych). Opłaty za badania pracownicze dokonujecie Państwo raz w miesiącu na podstawie faktury wystawianej na koniec miesiąca. Płacicie Państwo tylko za faktyczne wykonane usługi.

Aby zapoznać się z ofertą i poznać warunki współpracy prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Oczywiście istnieje również możliwość skorzystania z naszych usług bez konieczności podpisywania umowy.

Abyśmy mogli przebadać pracownika i by mógł on uzyskać zaświadczenie o zdolności do pracy potrzebne (niezbędne) jest skierowanie od pracodawcy z danymi pracownika, stanowiskiem pracy oraz z wyszczególnionymi czynnikami szkodliwymi występującymi na danym stanowisku pracy. Skierowanie takie jest ważne jeden miesiąc.

W celu rejestracji na konsultacje lekarskie prosimy o kontakt z rejestracją naszej przychodni 22 863 63 46. Uzyskacie Państwo wszelkie informacje.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Uwaga! Od 01.04.2015 r. nowy wzór skierowania na badania lekarskie!

Szanowni Państwo! Z dniem 1 kwietnia 2015 r. dla wszystkich pracodawców obowiązuje jednolity wzór skierowania, a w konsekwencji nowe wzory orzeczeń lekarskich o zdolności do pracy.Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 26 marca 2015 r. Wzór skierowania do pobrania

Kontakt

Rejestracja

22 863 63 46

Sekretariat

22 863 63 51

22 863 63 58

recepcja@cm-zdrowie.pl
sekretariat@cm-zdrowie.pl

Galeria

Go to top